Recruitment Specialist

Job description

Survicate specjalizuje się w tworzeniu oprogramowania do badania opinii i satysfakcji klientów. Mamy już ponad 1000 klientów z całego świata. Zespół stale się powiększa i dlatego potrzebujemy Twojej pomocy przy rekrutowaniu nowych członków naszego Gangu!

Twoje zadania:
  • samodzielne prowadzenie procesów rekrutacyjnych do różnych zespołów
  • dbanie o to, żeby po rozmowie kandydaci mówili, że to był najlepszy proces rekrutacyjny w jakim brali udział
  • współpraca z agencjami rekrutacyjnymi - działamy tylko z zaufanymi partnerami!
  • tworzenie i publikowanie ogłoszeń, oraz materiałów związanych z rekrutacjami
  • uczestniczenie w działaniach i projektach employer brandingowych
  • współpraca z naszymi zdolnymi Liderami przy poszukiwaniu kandydatów do ich zespołów

Requirements

Nasze oczekiwania:
  • wcześniejsze doświadczenie i sukcesy w pracy jako rekruter w agencji rekrutacyjnej/software housie (min. 1 rok)
  • umiejętność pracy zespołowej
  • kreatywność i poczucie odpowiedzialności za powierzone zadania
  • otwartość i łatwość nawiązywania kontaktów
  • znajomość angielskiego na poziomie min. B2/C1 - często prowadzimy rekrutacje w tym języku i mamy w zespole osoby różnych narodowości.

Mile widziane:
  • jesteś absolwentem lub studentem kierunków związanych z ZZL, Psychologią lub Socjologią)
  • wcześniejsze doświadczenie w pracy w firmie IT
  • doświadczenie w pozyskiwaniu kandydatów metodą direct search

Nasza propozycja:
  • realny wpływ na kształtowanie firmy i komunikacji z kandydatami
  • stała współpraca w stabilnym środowisku
  • pensja adekwatna do Twojego doświadczenia
  • możliwość pracy zdalnej, chociaż czasem miło będzie się spotkać w biurze w Warszawie przy Starym Mieście!
  • elastyczne godziny pracy
  • 26 dni wolnych w ciągu roku na odpoczynek
  • dostęp do naszych benefitów - prywatna opieka medyczna (Saltus), karta multisport, platforma kafeteryjna Nais, asystent spraw codziennych Ask Henry i dostęp do opieki psychologicznej HearMe
  • integracje firmowe i spotkania po godzinach - offline i online :))
  • świetna atmosfera i kompetentny zespół do współpracy!