Recruitment Specialist (5.000 zł - 8.000 zł brutto)

Job description

Szukasz ciekawej i pełnej wyzwań pracy? Lubisz kontakt z ludźmi? Nie ma dla Ciebie problemów, których nie da się rozwiązać? Czekamy na Ciebie! Do naszego biura w Warszawie szukamy kogoś, kto wesprze nas w codziennym funkcjonowaniu Survicate :)

Twój zakres obowiązków:

  • samodzielne prowadzenie procesów rekrutacyjnych do różnych zespołów
  • dbanie o to, żeby po rozmowie kandydaci mówili, że to był najlepszy proces rekrutacyjny w jakim brali udział
  • współpraca z agencjami rekrutacyjnymi - działamy tylko z zaufanymi partnerami!
  • tworzenie i publikowanie ogłoszeń, oraz materiałów związanych z rekrutacjami
  • uczestniczenie w działaniach i projektach employer brandingowych
  • współpraca z naszymi zdolnymi Liderami przy poszukiwaniu kandydatów do ich zespołów

Requirements

Nasze wymagania:

  • wcześniejsze doświadczenie i sukcesy w pracy jako rekruter w agencji rekrutacyjnej/software housie (min. 1 rok) przy prowadzeniu  procesów rekrutacyjnych dla działów marketingowych, sprzedażowych i obsługi klienta.
  • umiejętność pracy zespołowej
  • kreatywność i poczucie odpowiedzialności za powierzone zadania
  • otwartość i łatwość nawiązywania kontaktów
  • znajomość angielskiego na poziomie min. B2/C1 - często prowadzimy rekrutacje w tym języku i mamy w zespole osoby różnych narodowości

Mile widziane:

  • jesteś absolwentem lub studentem kierunków związanych z ZZL, Psychologią lub Socjologią
  • wcześniejsze doświadczenie w pracy w firmie IT
  • doświadczenie w pozyskiwaniu kandydatów metodą direct search

To oferujemy:

  • realny wpływ na kształtowanie procesów i funkcjonowanie firmy

  • możliwość zdobycia doświadczenia w branży IT i SaaS

  • swoboda pracy i otwartość na Twoje pomysły

  • stała współpraca w stabilnym środowisku

  • wynagrodzenie adekwatne do Twojego doświadczenia i rozbudowany pakiet benefitów pracowniczych

  • elastyczne godziny pracy

  • możliwość pracy zdalnej, chociaż czasem miło będzie się spotkać w biurze w Warszawie przy Starym Mieście!

  • 26 dni wolnych w ciągu roku na odpoczynek

  • integracje firmowe i spotkania po godzinach - offline i online :)

  • świetna atmosfera i kompetentny zespół do współpracy - ludzie, którzy sprawią, że w poniedziałek nie będziesz miał problemu ze wstaniem z łóżka :)

    Dołącz do naszego zespołu, aplikuj już teraz!